Kuru Temizleme

Kuru Temizleme

Kaşmir Kuru Temizleme olarak tek bir alanda hizmet vermek yerine hizmet yelpazemizi genişletmeyi ve daha fazla insana ulaşmayı hedefliyoruz. Kuru temizleme de bu bağlamda sizlere sunduğumuz hizmetlerden bir tanesidir. Aşama aşama ilerliyor ve daha profesyonel bir çalışma sunmak adına elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz. Temizlenecek olan giysilerinizi teslim alırken ürünü detaylı bir şekilde inceliyor ve varsa deformasyon hakkında bilgilendirmede bulunuyoruz. Ürünlerin kumaş yapısı profesyonel ekip tarafından belirleniyor ve bu kumaş yapısına en uygun temizleme seçeneği tercih ediliyor. Her giysiyi aynı yıkama türü ile ele almak kesinlikle amatörce bir müdahale olacaktır ve firma olarak biz bunu kesinlikle yapmıyoruz.

Teslim alınan giysiler, karışmaması için numaralandırılıyor ve türüne göre ayrılıyor. Açık ve koyu renkli giysilerin aynı makinede yıkanması kabul edilebilir bir şey değildir ve ne yazık ki birçok firmanın bu şekilde hareket ettiğini de görebiliyoruz. Kuru temizleme hizmetinde profesyonel adımlar atıyor ve gruplandırma ile birlikte daha hassas bir çalışma sergiliyoruz.Bu uygulama sonrası leke çıkarma için ön hazırlıklar başlıyor ve birçok firmanın bünyesinde olmayan profesyonel leke çıkarıcılar ile hareket ediyoruz. Giysilerinize herhangi bir şekilde zarar vermeyecek olan bu profesyonel leke çıkarıcılar ile birlikte lekelerle baş etmek de çok daha kolay bir hal alıyor. bu süreç de tamamlandıktan sonra kuru temizleme için son aşamaya geliniyor.

Profesyonel Kuru Temizleme Makinelerine Sahibiz
Sahip olduğumuz kuru temizleme makineleri, an itibarıyla sektörün en gelişmiş ve en profesyonel makineleri olarak karşılık buluyor. Yatırımlarına devam eden ve kendini her konuda geliştirmek adına önemli adımlar atan firmalardan bir tanesiyiz. Sahip olduğumuz makineler ile birlikte daha kısa sürede ve daha kaliteli bir şekilde hizmet veriyoruz.

Giysilerinizi evinizden teslim alan ve yine evinize teslim eden firmamız, haftanın her günü çalışmalarına devam ediyor. Kaşmir Kuru temizleme ile iletişime geçebilir ve sizler de dilediğiniz an kuru temizleme hizmeti alabilirsiniz. Giysileriniz, ilk günkü temizliği ve kusursuz görüntüsü ile sizlere teslim edilecek ve uygun fiyatlar karşılığında sunulacaktır.

KURU TEMİZLEME FİYATLARIMIZ
Takım Elbise 25TL
Ceket 15TL
Pantalon 10TL
Gömlek 8TL
Kazak & Bluz 9TL
Hırka 15TL
Yelek 9TL
Yelek (Kuştüyü, Deri ve Nubuk) 25TL
Kravat 5TL
Etek 9TL
Etek Pileli 17TL
Eşarp 7TL
Şal 10TL
Kaşkol – Bere – Şapka 5TL
Mont 18TL
Mont (Deri-Nubuk-Kuştüyü) 45TL
Kaban 20TL
Kaban ( Deri-Nubuk-Kuştüyü) 50TL
Pardesü – Palto – Manto 24TL
Elbise Bayan 30TL
Abiye (Değişebilir) 70TL
Gelinlik (Değişebilir) 150TL

Tül m2 3TL
Perde m2 5TL
Perde m2 (Kadife-Taftalı-Fondalı) 10TL
Perde m2 (Store-Zebra) 10TL

Yorgan Elyaf 30TL
Yorgan (Pamuk-Yün-Kuştüyü) 50TL
Battaniye 30TL
Yastık Elyaf 15TL
Yastık (Pamuk-Yün-Kuştüyü) 25TL
Yatak Örtüsü 50TL

Halı Makine m2 5TL
Halı Shaggy m2 8TL
Halı Yün Nepal Milas Yörük Dokuma Çin m2 10-25TL

İLETİŞİM FORMU

Mesajınız başarıyla gönderildi!

Bir şeyler ters gitti, yenilemeyi ve formu tekrar göndermeyi deneyin.

Adınız *

Adres *

Telefon*

E-mail *

Alış Tarihi

Alış Saati

Teslim Tarihi

Teslim Saati

Mesajınız *